Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome nefunguje? Win10

Zdravím, přeinstaloval jsem si PC, mám win 10 pro, když zapnu Chrome, jakákoliv stránka se mi načítá "půl hodiny" a hodně často se ani nenačte se slovy "nelze se připojit"..."připojování trvalo příliš dlouho", tváří se to jako že nejde nebo je pomalý internet ale internet šlape na plné obrátky. Když si zapnu Microsoft Edge, vše se načte blesku rychle. Ve firewallu chrome povolen. Kde může být chyba a jak to napravit? Děkuji.

Nepoužívaj chromajzla. Ak ti nesedí Edge, máš tu browsery: Vivaldi, Opera, Firefox od Mozilla.

Firewall myslíš integrovaný priamo vo W10? Alebo si chránený z vlastnej vôle nejakými šmejdami z radov AV? V tom prípade sa nesmieš diviť lebo do W10 nepatrí žiaden antivir ani firewall od tretích výrobcov.

V protokole IPv4 nastav primárny DNS server 1.1.1.1 a sekundár 8.8.8.8
Pre IPv6 zruš fajku.

Vyčisti si DNS týmto skriptom, okopčené vlož do Notepad.exe a premenuj uloženie s koncovkou *.bat, napr.: flush.bat
---------------------------------------------------------------
@echo off
ipconfig /release
ping -n 1 127.0.0.1 >nul
wmic path win32_networkadapterconfiguration where IPEnabled=TRUE call SetDNSServerSearchOrder()
ping -n 1 127.0.0.1 >nul
wmic path win32_networkadapterconfiguration where IPEnabled=TRUE call enabledhcp
ping -n 1 127.0.0.1 >nul
ipconfig /renew
ping -n 1 127.0.0.1 >nul
ipconfig /flushdns
ping -n 1 127.0.0.1 >nul
ipconfig /registerdns
ping -n 2 127.0.0.1 >nul
arp -d
ping -n 2 127.0.0.1 >nul
exit