Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spjeni hdd

Ahoj, mám DVD přehrávač s vestavěným HDD a USB...Po připojení USB lze kopirovat na HDD..Rád bych jse zeptal,jestli je možnost se sti DVD hdd propojit z PC,abych nemusel každý film dávat na flasch a kopirovat na disk..
Díky za odpovědi

no,mam malou jen scartku,tak dost problematický..Už dřive jsem to řešil na velky starý a stálo mě to akorát spousty peněz a k ničemu..Pouštět filmy přes DVD to docela ujde,ikdyž jen v divx...Právě proto mě už nebaví stahovat filmy a pak zjistit,že to nehraje..
Hned by bylo jednoduší ten disk propojit...Kdysi jsem měl takovou hovadinu,že se spojili disky pc přes usb ,ale to muselo byt v každem nahraný programek.Už jsi nepamatuji,jak se to jmenovalo..Tak mě napadlo,nebot je to par let zpět,jestli to dnes nejde něakým programem...