Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povolenie spustenia programu

Z mojho programu volam kratky vbs skript, oba su na nasom sietovom serveri. Ked mi program spusti moj vbs, objavi sa mi okno Tento soubor neni umistnen ve vasi mistni siti. Soubory ketre neznate mohou poskodit pc atd atd. A kedze sa mi to spusta pre kazdy db zaznam, tak ma ruka boli zakazdym odkliknut OK.

Kde v certu sa to da povolit, alebo zakazat tato hlaska, alebo oznacit ten vbs ako spolahlivy, jednoducho ako z toho von.

No ved to prave nechcem, nasiel som v nastaveni IE Spustat neoverene ci nebezpecne subory (nepametam presne popis), to zatial ako jedine funguje, ale nerad by som to mal takto zapnute trvalo

uz som si prebral aj vlastnictvo suboru, nastavil vsetky povolenia na subor . . .