Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabúrany email

Zdravim,omylom som otvoril email kde sa hacker vyhrážal,že pozná moje heslo a do dvoch dní my zablokuje email.
Následne prišiel ďalší email,ten som už neotvoril.Heslo som zmenil.Moze sa tam napriek tomu dostať?

v první vlně těchto "vydíracích" mailů chodily i s ukázkou hesla - několik let starého / získaného únikem z jiných účtů...
této popularity teď znovu využívají spammeři co rozesílají podobné maily, ale už bez tvých údajů, protože je neznají.

je to obdoba lupičů co přijdou do banky s papírkem. "mám v kabelce atomovou bombu. prachy, jinak ji odjistím".