Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení do sítě Budík

Dobrý den, neznám se vůbec v nějakých ampérách voltech atd...
Mám problém, spíše se potřebuji zeptat , zda vadí když do jednoho adaptéru do sítě zapojím dvě zařízení přes rozpočovačku..

Mám totiž reprduktory , které mívám pernamentně zapojeny přes usb adaptér a prodlužovačku do sítě. Nyní jsem si koupil "budík" ,který potřebuji zapojit do sítě nejlépe přes stejný adaptér.

Takto nějak by to vypadalo: Adaptér do sítě (5V, 0,85 nebo 1A) ---> USB prodlužka (cca 1,5m) ---> USB rozbočovač (Tento: hprodukt) ---> 1. USB - Reproduktory (Tyto: produkt) + 2. USB - Budík ( Napájení: 5V, tuším něco okolo 500mA)

Otázka tedy zní jetli něčemu bude vadit , když to bude do sítě pernamentně zapojené nebo ne.. Případně můžete napsat cokoliv okolo těch ampér a voltů nevyznám se v tom takže tak..
Díky moc

Řešení:

Otázka tedy zní jetli něčemu bude vadit , když to bude do sítě pernamentně zapojené nebo ne..

Nazdar.
Né, vadit to nebude ;-)

Výkonné dřevěné reproduktory 9x14x10cm

si děláš srandu?
než tento produkt, dej ty dvě stovky radši bezdomovcům na nocleženku, uděláš líp.

pasívní hub usb2.0 (bez vlastního napájení) může mít proudové omezení cca těch 0.5A. to se budíku dohromady s nějakými repráky nemusí úplně rýmovat.
vyrábí se i napájecí adaptéry se 2 usb výstupy, to by mohlo být řešení místo sporného hubu.

Dobře , mimochodem usb rozbočku vlastím už asu půl roku zatím jsem s ní žádný problém neměl -dárek.. jen ji ted už asi měsíc moc nepoužívám).

Spíše se tedy zeptám na ten adaptér s dvěma výstupy.. samozřejmě jsem na tím uvažoval, ale vídím snad všude pouze 2.1A a 1A vadí to něčemu že A je víc když Adaptér má 5V což repráky a budík taky?