Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc do 15 000

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o návrh PC sestavy do 15 000 i s OS (Win 10), protože tomu vůbec nerozumím. Nemám se koho zeptat a sama nevím jestli by bylo lepší koupit něco hotového nebo si to nechat sestavit.
Pc má být pro nenáročné rodiče, kteří spíše brouzdají po internetu, hrají hry typu Mahjong a maximálně pracují s wordem. A zároveň náročnější ségru, která by chtěla hrát The sims 4 a trochu upravovat fotky. Monitor, klávesnici i myš mají.
Děkuji

nevím jestli by bylo lepší koupit něco hotového nebo si to nechat sestavit.

IMHO sestavit :
1) Muze vyjit levneji
2) Volis vlastni HW casti.
3) Zvolis dle sebe.
* Co jsem se setkal s hotovima PC sestavama, tak zpravidla meli vzdy neco méne kvalitniho, BULK grafickou kartu, levnou zakladni desku, ne vzdy kvalitni zdroj nebo CPU Cooler (neni podminkou a zalezi na samotném konstruktérovy, obchodu)