Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pořad mi to piše chyba aplikace

Ahoj lidičky mam Windows XP zapnu si internet a po chvili se mi internet vypne a na ploše se mi objevi rameček s červenym křiškem a je tam napsany iexplore.exe-chyba aplikace instrukce na adrese 0x7c910F29 odkazovala na adresu pameti 0x00000067.S pameti nelze provest operaci:read.Klepnutim na tlačitko OK ukončete program.Todle celi mi to tam vždycky napiše mohl by mne nekdo vysvetlit co to znamena?A co stim mam delat prosim poradte mi! Už sem stoho neštastna protože nevim co stym a co to znamena!

Ee. Ale ten je taky dobrej. Na trojany je ale prebornik SASW - jen to testni. Mrkni do spravy HW, jestli ti nejaka aplikace nezere vykon. Jestli ne, je neco shnileho ve tvych windows...

Nejak jsem napsal blbost - myslel jsem "Spravu uloh" (procesu), nikoliv HW. Sorry. (mif)

Chcel napisat asi ze sprava procesov (ctrl-alt-del), vytazenie CPU musi byt max. par %
Ak je posahany Windows tak ho treba preinstalovat. Ak nevies daj to niekomu kto vie. Aj otestovat RAM, a iny HW. Proste treba zistit co je zle/vadne a opravit. Neexistuje ziadna zazracna ikonka s nazovom "PC oprav sa" ktora by zazracne opravila PC, je nutne mat urcite znalosti a zanalyzovat problem.

P.S. u teba je pravdepodobne problem vir takze ako prve stiahni a spust ten superantispyware (napis to slovo do www.google.com, stiahni a nainstaluj) a daj prekontrolovat cely PC ze ci najde viry (a ake) a prip. ich aj odstranit.