Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako sa zapája TP-LINK Deco M5?

Dobrý deň, ako sa zapája tento produkt? Skúšal som hľadať na googli, ale bez výsledku. Našlo mi to len aký je tento router úžasný, že ho chce mať každý a podobné pi*oviny. Ako sa teda zapája? Potrebujem mať nejaký ethernetový kábel alebo sa zapojí len do elektriny a hotovo?

Návodů včetně videjek na YouTube je neúrekom, stačí číst nebo se dívat a poslouchat

Zprovoznění je snadné, připojíte na napájení, přiložený Ethernet kabel propojíte s routerem a stáhnete si TP-Link Deco aplikaci (Google Play, App Store). Tu budete potřebovat pro prvotní nastavení a budete ji používat i pro všechno další. K tomu abyste ji mohli používat musíte mít u TP-Linku účet, je to mimochodem ten samý, který možná už používáte pro TP-Link zásuvky či žárovky.

zdroj