Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi router a ip adresa

Dobry den, nemam moznost ziskat ted ip adresu, masku a dalsi potrebne cisla k pripojeni internetu. Vymenil jsem router za novy a stary jsem dal kamaradovi. Kdyz si pro nej k nemu přijedu budou v něm ty cisla ulozeny?

Vymenil jsem router za novy a stary jsem dal kamaradovi

ten starý router může mít mac adresu nalepenou na štítku zespodu, bývá ve tvaru xx:xx:xx:xx:xx:xx
nebo zavoláš kámošovi, ať se mrkne do první obrazovky nastavení (status), tam by měla být vypsaná.

u sebe si tuto mac adresu naklonuješ.
typ starého ani nového routeru nepíšeš, přesněji to popsat nejde.