Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aukro negativní komentář

Ahoj pán koupil v aukci Kup teď položku na aukru načež obratem mě zdělil že to nechce a že to platit nebude tak jsem požádal o vrácení provize a aukro mě vrátilo provizi, poté jsem dotyčnému udělil negativní komentář že obchod neproběhl. Pán mě udělil zpět negativní komentář!
Pořád nevím za co já mám negativ? co s tím se dá dělat? díky

Taky jsem vyfasoval neprávem negativní hodnocení (jako pomstu za můj negativ), ale Aukro s tím nic neudělalo. Takže nějaká ochrana a spravedlnost poctivých uživatelů neexistuje, proto doporučuji nakupovat tam jen v nutných případech....

Dobrý den,
dostal jsem neoprávněně negativní komentář - prodávající se vymlouval, že prodej pouze zprostředkovával, což je proti pravidlům Aukra, jak mi bylo potvrzeno i vaším člověkem (p. Štefánik). Zboží, které jsem v té aukci vydražil jsem neobdržel - majitel jej prodal mimo Aukro jinému zájemci. Proto žádám o smazání negativního komentáře, které mi kazí dobrou pověst. Děkuji za vyřízení.

odpověď Aukra:

Dobrý den,
děkuji za Váš email.
Uživateli "akras2" bylo Aukrem uděleno varování z nedokončené aukce. Ano potvrdil jsem Vám, že toto jednání je proti našim pravidlům. Bohužel udělený komentář smazat nemůžeme a omlouváme se, že se vyskytly takové problémy.
Přeji hezký den.

S pozdravem
--
Milan Štefánik
Aukro tým