Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upgrade na gtx 750 ti je možný ?

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné upgradovat z g210 na gtx 750ti
spc:

CPU
Intel Core 2 Duo E7500 @ 2.93GHz
RAM
4,00GB Dual-Channel DDR3 @ 531MHz

Motherboard
PEGATRON CORPORATION EVANS (CPU 1)

Graphics
HP 2009 (1600x900@60Hz)
512MB NVIDIA GeForce G210 (Unknown)
Manufacturer NVIDIA
Model GeForce G210
GPU GT218

Storage
596GB Hitachi HDT721064SLA360 ATA Device (SATA)

zdroj 300W model HP-D3006A0

přesněji pc :p6210cs

Případně jestli by nebyl problém s kompatibilitou

Obavam se, ze na hrani ten procesor nebude stacit. Mel jsem podobnou sestavu s trosku lepsim procesorem, ale na velke hrani to nebylo. Asi by tam slo dat nejake ctyrjadro (HP Eton zvlada ctyrjadrove Xeony a tohle vypada podobne), ale budes mit problemy s upgradem pameti (max 8GB a to jeste nejspis jen oboustranne DIMMy), takze bych do toho nesel.

Nepotřebuji nějake extra hrani hlavně abych mněl alespoň hd rozlišení na meně naročne hry například : warface heroes and generals cs:go. Procesor jsem taky uvažoval koupit lepši ale to bych musel vzit lepši chladič nejspiš a nevím jestli by se zdrojem pak nebyl problem protože by to mnelo větší spotřebu. Ramky? Stim si nevim rady 8gb nevim jestli by podporovalo možna max 1300mhz a vylepšit z 580mhz na 800mhz tam asi nejaky velky rozdil nebude.
Každopádně upgrade cca za 2800 neni tak velka investice na par roku si myslím a jsem ochotny to obětovat :)