Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hledám doplnek pro Firefox - menu s HTML tagy

Stve me novy Firefox - mysleno verze 57+ a nepodpora puvodnich doplnku, zustavam proto uz dlouho na v.56 - ale to nejde trvale. Nasel jsem si postupne ke vsemu nahrady ktere funguji v "novem", az na jednu vec - tagy v kontextovem menu na prave tlacitko mysi. V starem FF je to velmi sikovny BBCodeXtra, v novem - hledam/nenalezam. Tak jestli nahodou nekdo nevi o necem podobnem...?

[84241-notas-sshot-12-08-18-10-26-58-png]

Řešení:

Nazdar

TiP ~Jestli chces zustat u lisky, tak zkus pouzit na misto klasického [FireFox] → [WaterFox] a ten addon sprovoznit/pouzivat na nem.
• WaterFox na stahnuti : https://www.waterfoxproject.org/en-US/
* Nasledovne po spusteni WaterFox, jen stahlej "BBCodeXtra.xpi" pretahni mysi na ten prohlizec, cimz se ti nainstaluje.

PS: Jde jen o alternativu, muj prispevek ktery jsem uvedl jen z duvodu ze jsi jinou odpoved nedostal muzes jinak ignorovat.
BBCodeExtra.xpi 0.5.4 na stahnuti (po kliknuti na soubor dojde ke stahnuti)

Diky za reakci, tomuhle reseni bych se uprimne rad vyhnul - u prohlizece vidim smysl v aktualnosti a vyvoji (, reagujicim napriklad na veskere nove hrozby, u tohohle - nemam predstavu na jakem jadru stavi, jak je zaplatanej, jak a jestli bude probihat vyvoj do budoucna... atd... Vyhybam se Chrome a vecem postavenym na Chromiu - nejsem prehnane paranoidni, ale proste...Google uz davno neni "dont be evil" firma. U Firefoxu jsem si tak nejak vyladil co po modernim prohlizeci chci....a 57+ verze mi do toho hodila vidle. (a kvuli vse uvedenem nechci setrvat "na veky" u v.56)

nemam predstavu na jakem jadru stavi

FIREFOX. Proto jem ho udaval na misto predeslé verze aby jsi zustal na preferovaném zaklade "Firefox" (WaterFox je kompatibilni s adonama které byly z verze 57 odstraneny, jako tvuj pripad coz je jeden ze zakladnich piliru Water. Samozrejme je aktualizovany viz *Relase nize) --- jinak by to nedavalo smysl, to uz bych mohl rovnou napsat Chrome nebo Operu :-). Je na zaklade Firefoxu.
• Relase → https://blog.waterfoxproject.org/waterfox-56.2.5-release-download
• Wiki → https://en.wikipedia.org/wiki/Waterfox Ale v poho nic se nedeje. Jak pisu, slo jen o alternativu ;-)