Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divne chovani routeru

Zdravim mam dsl router asus ac52u.
vse funguje. Routuje. dostanu se na internet vsechno ok.
Kdy se chci na router pripojit pres webove rozhrani zadam ip zadam heslo dam login a rozhrani je nejako rozhasene nejde nikam kliknou
provedl jsem restart routeru zkousel jsem pripojit pres wifi i pres kabel i z jineho pc. Porad stejne. Nejaky napad krome restart do tovarniho? Dnes dopoledne to jeste fungovalo. Ted ne. Asi samo. Diky

po prihlaseni se mi objevi stránka nastavovani wifi

To není normální. Nejdřív se ti přece musí zobrazit stránka nastavení Wi-Fi (s požadavkem přihlášení) a teprve tam se můžeš přihlásit. Asi by bylo dobře, kdybys podrobně popsal postup, jak se do toho routeru dostáváš.