Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní klávesnice do 600 Kč

Potřeboval bych radu chci koupit bráchovi k Vánocům klávesnici ale v příslušenství k PC se moc nevyznám. A tak potřebuji poradit hraje hodně fortnite nebo league of legends.. A cena do 600 Kč díky

Změna předmětu, původně: Klávesnice (host)
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Doporučuji koupit takovou klávesnici, která bude mít stejný layout (rozložení kláves) jako ta současná. Mám na mysli velký/malý Enter, velký/malý Shift, kurzorové šipky, atd....

Jinak by to bráchovi nemuselo vyhovovat. Ono vůbec výběr klávesnice je dost individuální záležitost, lepší by bylo, aby si ji vybral sám. Třeba mu současná vyhovuje a ani netouží po změně?