Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hesla v pc

Zdravim,

jde přes příkazoví řádek zjistit výpis všech hesel co byli v PC použitá ?

případně jak?

děkuji

Aha ,t řeba hesla co byli požity na prohližeči Chrome,ale bez toho aby se uložili

Na ty se muze podivat primo v Chrome :
• Nastaveni → Vice → formulare a hesla
• Nebo : passwords.google.com

PS: Jestli nechces aby se neukladali tak pouzij soukromou navigaci, nebo je nezadavej k ulozeni (kdyz se pta, jestli si ma heslo zapamatovat, mazej chache, cookies) :-) (popripade nahlednou na Smart Lock, kde mas ulozeny hesla pro vsechny zarizeni, jak PC tak i telefon), muzes zkusit do URL radku vlozit misto adresy : chrome://flags/ a najit nastaveni hesel.
Exituje i program ChromePass pro zobrazeni ulozenych hesel, ale ..