Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porucha na HDD

Zdravim.Mam potize s HDD.Kdyz jsem ho zkontroloval programem Crystal. ,tak mi nasel 5 premapovanych sektoru.Nevim co to znamena a jestli to jde pripadne opravit?

crystal disk info (a další programy pro výpis smart dat) to vyhodnotí ještě jako dobrý disk, ale dávej si na to bacha.
jednotky chyb (kritické id 05,c5,c6) nemusí být vážné, ale záleží na smůle, kam se ty vadné sektory trefí.
v sobotu jsem byl v práci křísit pc, který měl id05 jen 2 chyby. nešla ani spustit měsíc stará záloha disku.
čili sleduj start windows a chování - jestli bude start tuhnout, okamžitě ho vyměň.