Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv tuner

Zdravim vsechny......Potrebuji poradit , v jakem programu mam prehravat televizi. V PC mam nejaky program Widows media center a s tim mi to nejak nejde.... Jaky program mi doporucite.??

Ak si odmyslím, že nevieš, čo má za kartu a tak a sústredím sa len na tvoju prvú otázku tak odpoveď je:

Záleží to od toho aký výkonný máš PC a aký pomer strán má tvoj monitor. Na starom CRT monitore s pomerom strán 4:3 som používal program Fly2000TV, ktorý je malý a nenáročný. No vie iba roztiahnuť obraz na celú obrazovku. Takže keď som prešiel na širokouhlý LCD monitor, tak som mal obraz riadne sploštený. Preto som začal používať DScaler, v ktorom sa dá nastaviť, že buď vidím obraz s čiernymi pásmi po bokoch, alebo sa z neho hore a dole odreže a mám ho tak celú šírku monitora. ;-)