Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký herní monitor ?

Zdravím,
nevím jaký herní monitor koupit pro syna,který by rád chtěl aspoň 24", 144 Hz s technologií G-sync.
Raději bych vybíral podle GPU, jestli tohle není třeba zbytečné ? GTX 1060 palit Jetstream 6 GB GDDR5,CPU i3.
Prosím o radu a děkuji předem.

Pokud mu jedou hry stabilně přes 100 fps, tak si myslím, že zaplé nebo nezaplé g-sync (freesync) ani nepozná pokud bude mít monitor 144 Hz.
Každopádně 144 Hz monitor doporučuji, už jen ten pohyb kurzoru ve Windowsech je super.
Osobně mám tento (jelikož mám AMD) a myslím, že freesync ani nemám zaplý, protože to dělalo víc problémů, než užitku.
https://www.alza.cz/27-msi-optix-mag27cq-d5290241.htm
rozlišení vyšší jak WQHD 2560x1440 taky nemá smysl pro 27" a méně.