Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - Oukitel K10000 PRO - Zařízení USB nebylo rozpoznáno

Dobrý den,

Při připojení Oukitel K10000 Pro (Android 7.0) Windows zahlásí - obrázek 1.

Ve správci zařízení to zobrazuje "Neznámé zařízení USB" - obrázek 2.

Když dám pravým tlačítkem aktualizovat ovladače, tak Online nic nenajde a když zvolím "Vyhledat ovladač v počítači" a "Vybrat ze seznamu ovladačů dostupných na mém počítači", tak se zobrazí - obrázek 3.

Při potvrzení to zhavaruje - obrázek 4. Vážně nevím, co s tím.

Na internetu jsem našel rady typu poradce při potížích, tam však o hardwaru není zmínka - obrázek 5 nebo vymazat registry, ale to nemá vliv.

Avšak problém je zajisté v mobilu, protože na druhém notebooku to taky nefunguje. Navíc se, po připojení, nezobrazuje notifikace na změnu módu (pouze nabíjení, multimediální záření - teď nevím přesně ty názvy)

V čem je, prosím Vás, problém? Ještě před dvěma dny to fungovalo bez problému.

Děkuji

Ano, tenhle postup jsem víceméně zkoušel, ale bez odezvy.

Každopádně, na noc jsem notebook vypnul a dnes to funguje. Asi pomohlo něco z toho, co jsem udělal, akorát to vyžadovalo restart.

Bohužel nikomu neporadím. Jak tenhle problém vznikl i jak se ho podařilo vyřešit, je mi záhadou.

I tak díky.