Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvě grafiky kvůli analog výstupu.

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti jestli půjde hrát hry na PC kde bude GTX 1060 ale monitor, protoze je 10 let starý bude zapojen do 660ti která má ještě analog vystup.? Bylo by to dočasně než nasetrim na monitor,jelikož sem s tím problémem jaksi nepočítal.. Další věc je jaká bude spotřeba jestli to 700w zdroj utáhne. A poslední dotaz- jakou kartu připojit do jakého PCI-E (8,16). Jestli jste to někdo řešili budu rád za rady...

co strašíš jako SPDčko? Co by nemělo fungovat? systému je uplně jedno co tam je za monitor, natož na jakém výstupu.
Převodník stačí bohatě za 10$ z ebay, co z mini displayportu zvládne HDMI,VGA a DVI v jednom (což ocení jistě i tazatel, když ani nenapíše co ten neznámý monitor má za vstupy). TI660 by měla mít displayport výstup, takže to ještě možná bude chtít redukci za $2.

No právě že monitor má jen analog(VGA) a to lze jen aktivním převodníkem cca za ty 300kc. A pocitem že bych to používal tak 1,2 měsíce. Tak nevím jestli stejnou funkci neudělá i stará gk která analog ještě má,ale netuším jestli prostě může GTX 1060 být bez zapojení výstupu a při tom používaná na hraní v plném výkonu to vše projde přez zbernice zakl. desku a jen to prez tu 660 pošle do monitoru. Vím že je to asi prekombinovane,ale naco kupovat na chvíli převodník,kdyby to šlo i takhle....