Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamŕzanie notebooku po pár minútovej nečinnosti

Dobrý deň,
mám notebook Acer Swift SF113-31, OS Windows 10 Home.
Už asi mesiac sa mi stáva, že po cca 5 minútovej nečinnosti (aj pri pozeraní videí, hocikedy keď aspoň nepohnem s myšou) zamrzne a po nejakej dobe sa reštartuje. Takýto problém je iba pri pripojení na nabíjanie, keď sa nenabíja funguje úplne normálne celý čas. Nie som si úplne istá, ale mám pocit, že to začal robiť po inštalácii nejakej aktualizácie. Viete mi poradiť s čím by mohol byť problém? Je ešte v záruke, ale momentálne nemôžem zostať mesiac bez neho.
Ďakujem

Zřejmě to bude souviset se schématem napájení a úsporným režimem. Že při připojení nabíječky se po pěti minutách má např. vypnout disk, displej nebo jiná část a to se z nějakého důvodu nezdaří. Zkus aktualizovat ovladače z webu výrobce Acer. Zkontroluj Správce zařízení, jestli tam není nějaký konflikt a taky mrkni do nastavení napájení, jak je nastavené.