Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Používam Steam účet na podvody ?!

Dobrý deň, Včera som sa prihlásil do služby Steam, a zaskočila ma jedna vec. Prišla mi správa z podpory Steamu, že majú podozrenie že využívam svoj účet na podvodné aktivity. Čo je samozrejme blbosť. Tak som ich kontaktoval, no a stále neodpisujú. Mám obmedzené nakupovanie hier, a všetko spojené s nákupmi v službe Steam. Nepoznáte nejaký rýchlejší spôsob ako to vyriešiť?

Ku Steam účtu mám prístup z dvoch PC, jeden mám doma (notebook), a druhý mám vo svojom štúdiu (stolný PC). Môže to byť tím, že sa prihlasujem do účtu z dvoch rôznych IP adries?

Tak aktuálne... chceli po mne údaje na overenie platobnej karty, že som skutočný majiteľ účtu. Tak uvidím... Ale je pravda, že by mohli odpisovať trochu skôr. Lebo zatiaľ na každú odpoveď čakám 5 až 7 hodín. Čo je sakra dlhá doba... Ale na druhú stranu zasa chápem že toho majú veľa, že musia pridávať nové hry, aktualizácie atď...