Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 1080 ti vs Vega 56 + freesync.

Dobrý den, momentálně mám grafickou kartu rx vega 56 s 1440p 144hz freesync monitorem. Mam moznost vyhodne upgradovat na gtx 1080ti. Bude to mit smysl s tím že prijdu o freesync nebo ma freesync smysl jenom kdyz je malo fps? děkuji

- Jak casto ten "AMD@FreeSync" pouzivas ?
- Mimo jiné, né kazda hra je s HW synchronizaci [FreeSync] kompatibilni. IMHO, az zapojis tu GTX@1080Ti ti to bude uplne jedno ze nemas FreeSync ;-)
* Navic jestli pouzivas OUT-RANG "Hz" nad hranici FSync. --- Zkratka ANO, i kdyz se nekdy muze hodit, da se bez toho obejit..

PS: Osobne FSync pouzivam spis u nizkych 'Frames/s' (30↔60FPS) abych mel plynulejsi obraz jako u → 2K@1440p a vyse.
* Jinak bych dnes uz zakoupil jen monitor kdyz uz "FSync", tak s AMD@FreeSync 2.0.