Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Edge - vyplé funkce

Dobrý večer, můžete mi prosím poradit s nastavením Microsoft Edge? Po jeho vypnutí se promaže kompletní historie a dále jsou v něm povypínané některé funkce jako správa hesel, oprávnění pro web a podobně. Pozapínat tyto funkce se mi v Edgy v "rozšířeném nastavení" nepovovedlo. Děkuji

To mi moc nepomůže.

Ale alespon uvidis jestli pojede. Jde jen o zjisteni jestli v jiném uctu vse jede jak ma. (i kdyz tobe to treba smysl nedava, tak se z toho da hodne veci vyvodit, opravu pak muzes zamerit na urcity ucet nebo cely systém etc)
• Jinak bez do slozky a celou tu slozku kterou najdes pod "AppData\Local \Packages" tak jak jeji obsah "smaz" → nazev slozky :

Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe

• Pak otevri "PowerShell" a vloz nasledujici prikaz :

Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml" -Verbose}

• Pak uz jen spus znovu "EDGE"
*Zdoj : internet. Imho mas pouzité nejaké nastaveni (single_U bez ulozeni historie a cookies), nebo serfujes v soukromé navigaci, jsi prece jen prihlasen a mas tak nastavené soukromi.

Rád bych se vyhnul promazávání souborů a složek. Kde bych našel, že mám nastavení single_U bez ulozeni historie a cookies nebo že serfuju v soukromé navigaci? Po zavření Microsoft Edge mi dvakrát probliknou na ploše všechny ikony (změní se v bílé obdélníčky). Vypadá to, "jako by se někde něco mazalo".

Děkuju lednímu brtníku a COhu za rady a čas, který věnovali mé otázce. Pánové, moc se vám omlouvám za zdržování, ale nakonec se ukázalo, že řešení není tak složité. V historii prohlížeše jsem úplně přehlédl táhlo u možnosti a hlavně tu možnost "Údaje o procházení můžete automaticky odstraňovat při zavírání prohlížeče". Ještě jednou vám děkuji a omlouvám se vám. Problém je tímto vyřešen.