Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zasifrovane ssd

Čaute. Dal som pc do opravy kvôli disku s ktorým niečo bolo.. Povedali mi že disk je v poriadku chceli ho sformatovat ale vraj že je zasifrovany na 12 miestny kod ze ked som ho flashoval tak som ten kod daval. lenže ja som žiaden kod nikde nedaval preto si s tym neviem rady..

Jednoducho a vecne: dispart.exe - clean. Ideálne z ISO, nabútovaním mašiny.

Ešte oznám, akým nástrojom a pod akým systémom si disk šifroval a tiež, či sa jedná o systémový disk so zavádzacími (aktívnym a primárnym) oddielmi alebo ide o sekundárny ssd.

Bo nemému spratkovi ani vlastná mater nerozumie.