Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadává WiFi - Mac OS

Ahoj,
chci se zeptat, zda nevíte, kde by mohl být problém při častém vypadávání WiFi sítě na Macu (OS High Sierra)?
Ostatní notebooky a mobily v domě s WiFi problém nemají, takže routerem to nejspíš nebude.
Předem moc díky za jakékoliv tipy.

Měl jsem podobnou zkušenost, router měl nastavený kanál na auto (automatická změna). Při změně na jiný kanál, než-li 1, 6 a 11 wifi na macu přestala fungovat. Po změně nastavení routeru, tedy fixního nastavení kanálu již problémy nebyly.