Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc zostava

Zdravím vás, už niaku dobu sa nepohybujem v pc svete komponentov, mám 5 ročný pc a doba išla dopredu, potreboval by som poradiť ohľadom pc zostavy resp:
Základná doska: MSI B350 GAMING PLUS
Procesor: AMD RYZEN 5 2600
Grafická karta: MSI GeForce GTX 1070 Ti ARMOR
Operačná pamäť: T-FORCE 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 XTREME Silver Series
SSD-Disk: Samsung 860 EVO 250 GB
HDD: WD Blue 1TB
Zdroj: EVGA 600 W
PC Skriňa: SilentiumPC Regnum RG4T Tempered Glass čierna

PC bude používaný hlavne na hry tak by som chcel poradiť či to v danej cenovej relácii (1200€) stačí, ak nie rád by som vedel váš názor čo zmeniť. Ďakujem za odpoveď.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Může být. Ale... RAMky jsou hodně "ušaté" - vlezou se ti pod chladič (který nepíšeš)? V dnešní době levných SSD bych vzal rovnou půltero, možná i do M.2 slotu. WD Blue který? Jestli EX, souhlas. Bedna se mi líbí kromě toho okna - to do toho budeš čučet nebo pařit hry ]:)?

Ono jako nemá žádnej smysl k CPU druhý generace kupovat MB první generace, navíc to může dělat bordel že ten Pc nenajede bez flashe BIOSu i když by měl viz komenty u skřeta.

OK je ten PSU ale taky žádná hitparáda Bronze s Teapo kondíkama a navíc s 2 letou zárukou,RAM sem psal nemá jistotu na kolik to na tom prkně nataktuje a cena je taky jinde,3200MHz stačí k tomu co má.

Tu desku myslím vážně je Ok a takhle vybavenou za tu cenu jí nemá (Asus je o 500 dražší za nic) nikdo,já s GB nikdy problém neměl a jinak se sral.. všechny značky v průběhu let...(zrovna teď v komentech u Asus prken Ryzen několikrát že chcíplo prkno do měsíce u více uživatelů)