Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utáhne mi to?

Zdravvím přátelé, kupuju si herní počítač za 12 890 Kč ale za tu cenu je to skvělej pc, no a já bych se chtěl zeptat jestli mi to utáhne pokročilé hry: GTA V , WITCHER ATP.. Gta 5 je hlavní nic jeného, takže utáhne mi ten comp GTA 5 ve vysokém roz. " Very High,, na aspoň 60 fps? jo a když to hodím zase do normálu a půjdu natáčet utáhne mi to na 40-60 fps? předem díky za odpověd
Zde jsou specifikace

Typ produktu Předváděcí B
Procesor A10
Pevný disk 1TB HDD
Operační paměť 16GB
Dedikovaná grafická karta ANO
Operační systém Windows 10 Home
Dotyková obrazovka NE
Procesor AMD A10-9700
Frekvence procesoru 3,50 - 3,80GHz
Počet jader procesoru 4
Grafická karta NE
Dedikovaná grafická karta Nvidia GeForceGTX 950 - 2GB GDDR5
Čtečka paměťových karet ANO
Operační paměť DDR4
Mechanika DVD-RW
USB 2.0 4
USB 3.0 2
HDMI ANO
VGA NE
LAN ANO
eSATA NE
DisplayPort ANO
DVI ANO
SerialPort NE
Barva Bílá
WiFi ANO
Bluetooth ANO

jo a jelikož, že mi ještě hra nepřišla tak se ptám ted´ a ještě něco utáhlo by mi to minecraft na 300 fps + při natáčení?

Díky za odpověd´

Slušný herní počítač neseženeš ani za 14 litrů, tedy pokud chceš nový (jinak leda bazar).
Něco se poskládat za ty peníze dá, ale to bys musel počkat na někoho jinýho, kdo se vyzná v aktuální nabídce obchodů. Předpokládám, že chceš jen počítač, bez monitoru a dalších periferií.

Na takovém počítači bys obě hry sice rozjel, ale při fullHD bys musel mít vše nastavené na medium a asi i vypnuté MSAA a ani tak bys neměl stabilních 60fps. Do 14000 výrazně lepší počítač asi neseženeš. To už si spíš pořiď PS4 nebo Xbox One.

Tak jsem zase hledal slušný comp a našel jsem poměrně dobrý " Herní počítač,,

Spec.
Výrobce: Dell
Kategorie: Prodej repasovaných počítačů
Dostupnost: ihned k odeslání
Procesor: Intel Core i5-3470 (6M Cache, up to 3.60 GHz)
Operační paměť RAM: 8GB
Pevný disk HDD: 120GB SSD | 500GB
Optická mechanika: DVD-RW
Grafická karta: nVidia GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5
Operační systém: Windows 7 Professional 64bit CZ
Provedení: Tower
Vstupy a výstupy: USB 2.0 | USB 3.0 | sériový COM | PS/2 | DVI | RJ-45 | Display Port | HDMI | Line IN/OUT
Síťové rozhraní: Gigabit Ethernet
Stav: kvalita A
Záruka: 12 měsíců
Jenže místo windows 7 pro jsem si to upgradnul na windows 10 64bit

utáhne mi to gta v s 60 fps na normal roz?

WÓW rady pro xd 500GB hdd a 128ssd ale 86 gb tam nevleze, a ještě něco ty nejsi moc proff radič xd, protože samotní prodavačy oznámili "Díky použitému hardwaru a grafické kartě nVidia GTX 1050 je možné na počítači hrát např. tyto hry se slušnými FPSky :

World of Tanks - maximální detaily - 100-110fps

Grand Theft Auto V - vysoké detaily - 60-70fps

Overwatch - maximální detaily - 60-70fps,, tudíž né jen ,že mi to utáhne ale i s vysokýmy detaily 70fps
tudíž nechápu proč by to nemohlo jít?? tak mi řekni co tam je špatně, a pokud je tam nějaká chybka co by to neutáhla tak tady máš SPECS:Výrobce: Dell
Kategorie: Prodej repasovaných počítačů
Dostupnost: ihned k odeslání
Procesor: Intel Core i5-3470 (6M Cache, up to 3.60 GHz)
Operační paměť RAM: 8GB
Pevný disk HDD: 120GB SSD | 500GB
Optická mechanika: DVD-RW
Grafická karta: nVidia GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5
Operační systém: Windows 10 64bit CZ
Provedení: Tower
Vstupy a výstupy: USB 2.0 | USB 3.0 | sériový COM | PS/2 | DVI | RJ-45 | Display Port | HDMI | Line IN/OUT
Síťové rozhraní: Gigabit Ethernet
Stav: kvalita A
Záruka: 12 měsíců tudíž já fakt nechápu proč by to nešlo??

Na samotném webu GeForce > hry > gta v > požadavky > je to,že to má jít i s GeForce GTX 660 a tohle je GTX 1050Ti tak jako logika...

Hardwarové požadavky jsou jedna věc a praxe věc druhá. Já mám GTX 980 a v GTA V na very high při fullhd mi místy fps padaly i pod 30. A to je 980 asi o 60% výkonější než 1050Ti. Takže na 60fps budeš muset jít minimálně na medium (ale pravděpodobně ještě níž).

PRAXE JE DRUHÁ VEČ ALE TY MÁŠ JINÝ KOMPONENTY ATP, koukej co píšou samotní prodavači jo a ty prodavači to taky testovali a výsledek? "Díky použitému hardwaru a grafické kartě nVidia GTX 1050 je možné na počítači hrát např. tyto hry se slušnými FPSky :

World of Tanks - maximální detaily - 100-110fps

Grand Theft Auto V - vysoké detaily - 60-70fps

Overwatch - maximální detaily - 60-70fps

Dále je PC vhodné na hraní her ( od 40fps výše ) jako jsou : Mafia 3, Skyrim, Rise of the Tomb Raider, League of Legend, Watch Dogs 2,,
Koukni se na GTA V - vysoké detaily se 60 fps

V čem máš podstatně lepší komponenty? a řekni mi, prosím tě tudíž ,že inženýři co to testovali na tom compu tak jim to dalo v plném roz. 60 fps, a ještě něčo chceš říct ,ŽE GeForce udělá GTx 980 a o 5 let udělá GTX 1050ti ok, a pak příjde cápek co říká ,že má lepší komponenty.... dobře, takže GeForce udělá starou grafickou kartu 980 co není ani aspoŇ ti a udělá jí lepší než GTX 1050TI? tak to je směšné..

Takže podle tebe nové znamená výkonnější? GTX 980 je high-end a i po 4 letech je pořád výkonnější než low-endová GTX 1050Ti (tady máš srovnání -> https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-980-vs-Nvidia-GTX-1050-Ti/2576vs3649 ). A tu tvou sestavu rozhodně nikdo netestoval a už vůbec ne žádní inženýři. Jen vypsali hypotetické fps podle toho, co si vygooglili. Ale nechápu, proč píšeš nějaký dotaz do poradny. Je tedy evidentně vidět, že se v tom nevyznáš, ale na objektivní názory reaguješ podrážděně. Každopádně by sis měl uvědomit, že od počítače do 14 000 nemůžeš čekat zázraky. Na to, co požaduješ, bys potřeboval alespoň o 10 000 větší rozpočet. A nebo si místo PC pořiď levnější konzoli, jak jsem psal výše.

Zázraky od toho nečekám, nejsem velký hráč chci si prostě zahrát GTA V, a konzoli nechci, protože pc gaming = good gaming
GTA V by mi mohlo stačit aspoň 40 fps, protože přeci jen GTA V je náročná hra spíše na tom mc bych chtěl minimum 200fps

Server na "odstranění" a výměnu grafické karty je jedině ten,kde ten repasovaný počítač nabízí k prodeji.Jestli tedy umožňují i změnu konfigurace na přání zákazníků,ale značkové sestavy možná kuchat chtít nebudou.Zeptej se jich.Druhá možnost je třeba Aukro.