Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pád hry World of Tanks

Dobrý den, padá mi hra World of Tanks, hlásí chyba grafické karty. Ovladače jsem aktualizoval a je to stále špatné. Mám grafickou kartu NVidia GeForce GTX 1050. Co s tím?

Pc hlásí: Došlo k chybě grafické karty. Tato chyba je zpravidla způsobena pádem grafického ovladače - zkuste ovladače aktualizovat a zkontrolujte nastavení grafické karty nebo restartujte hru. Verze ovladače je 24.21.13.9924. Poradí někdo co s tím?

Ale třeba ne - stačí nainstalovat Win s jejich generickými ovladači, ve Správci zařízení sice zmizí všechny otazníky a vykřičníky, ale je otázka, jestli to fakt uvede třeba čipset do funkčního stavu. A protože o tom nic nevíme, tak asi ani neporadíme (leda zajít na stránky výrobce desky, stáhnout ovladače pro čipset, a zkusit nainstalovat ty. A zakázat automatické instalace ovladačů systémem - to je momentálně asi největší rozjebávač…).