Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový brýle VR není obraz.

čaute
Koupil jsem si pod stremeček brýle pro virtualní realitu Microsoft Lenovo, ale po zapojení nefungují.
Jak jsem je zapojil, spustil se jakejsi pruvodce, zpároval jsem ovladače vše ok aji slyším v pozadí zvuk že to funguje ale v brýlích je černo žádnej obraz.
Zkoušel jsem preinstalovat aji celej Windows, ovladače z CD i z webu, stále stejný výsledek. Virtualní realita jako taková funguje, mužu to videt na monitoru že se obraz aji hýbe kdyz pohnu brýlema, ale v samotných brýlích je proste černo.
Reklamace nebo nákej nápad ?

Jinak sestava je Windows 10, AMD Sapphire 390X, Intel i7 3770K a 16Gb pameti.

Jinak sestava je Windows 10, AMD Sapphire 390X,

- V tom pripade je problém jasny a prozatim neni potreba hledat jidne nebo provadet reklamaci. S timto pripadem jsem se setkal jiz vicekrat.
- Tvuj problém je tva graficka karta, jeji revize [HDMI] video vystupu.

Jak to ? Protoze na VR (MixedReality) potrebujes port HDMI 2.0 ktera tva R9@390X (s rev 1.4) nema.
Reseni ? Staci aby sji zakoupil/pouzil prevodnik [DisplayPort] → [HDMI 2.0] Active (se kterym budes mimochodem i pak moznost pouzit v nastaveni virtualni reality 90Hz na misto 60Hz + vysi kvalitu zobrazeni).
Jaky prevodnik pouzit ? Jiz jsem nekolikrat doporucil i pouzil nasledujici od „Plugable" :
Plugable Adaptateur Actif DisplayPort vers HDMI 2.0 de (support 4K / UHD / 3840×2160@60Hz)
* Muzes klidne zkoupit jiny a jindle, ale tento zarucene funguje.