Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hláška 0xc10100bf

Dobrý den,

standardně fungující filmy v pc, jsem si natáhla na flash disk. Bohužel pokud chci spustit filmy z flashky v tom samém počítači, tak mi to hází hlášku "0xc10100bf - Nelze přehrát - Tento soubor se nedá přehrát. Může to být proto, že to není podporovaný typ souboru, přípona souboru není správná nebo je soubor poškozený."

prosím o radu. Moc děkuji :-)

"Natáhla na flash disk" znamená "překopírovala" ten soubor z PC na flešku?
Když spustíš svůj přehrávač videa a najdeš ten soubor na flešce, nic?
Když poklepeš myší na soubor videa na flešce, nic?
Má ten soubor na disku a flešce stejnou velikost, je stejný obsahem? (ověříš např. v Total Commanderu)

Takže se to nepřekopírovalo správně. Zkus to znova.

A stáhni si někde memtest (*iso), vypal jako bootovací CD (nebo flešku), nabootuj počítač z toho a nechej běžet několik hodin. Jakmile/pokud tam začnou naskakovat errory, jsme doma. Tipuji už teď, že máš vadnou RAM.

děkuji, to mi polichotilo, ale jsem ženská :-), botovací cd asi nezvládnu... :-(

jen ještě upřesním, než se pustím do tohoto kroku s botováním, do kterého se mi fakt ale nechce ....
myslím si, že je to asi nastavením flashky. k wifi mám připojen externí disk a tentýž film jde spustit na tv bez problému. pokud dám flashku do tv, film nejde., nekteré filmy ale jdou

je mi to záhadou a netuším kde je "zakopaný pes"

nenašel by se nějaký jednoduší krok k vyřešení tohoto problému?

opravdu velice moc děkuji :-)

Já nevím.

Vycházím z toho, že pokud po kopírování není soubor stejný, musel se někde na cestě pokazit. A první podezřelý je RAMka. Také bys mohla mít v PC nějakou škodnou, malware, který mění soubory.

Počkej tedy na rady moudřejších. Každopádně tím testem RAM nic nepokazíš.

Takže "vo finále" asi prídeme k poznaniu, že si ten film kopírovala na flešku "neznámeho" výrobcu, pričom (možno) údaj hlásil (príklad) 16GB, ale v skutočnosti tam bolo 8GB priestoru - vraví sa tomu FAKE flash device. Jednoducho - do tabuľky pri kopírovaní zaznačilo, že je pridaný súbor, ale súbor hlási 0B, pretože už sa nemal kde uložiť.
Odporúčanie - VYHOĎ tú flešku niekam do odpadu.