Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesun OS

Dobrý den, chtěl bych návod na to, jak přesunout operační systémy z počítače do počítače.
Vlastním dva počítače a dva OS, chtěl bych je prohodit.
Předem děkuji za rady :)

win 8 full retail má oranžový neodlepitelný štítok s čiarovým kodom a product key kodom,win7 full retail má to isté biely s červeným modrým a žltým prúžkom,OEM verzie majú na obale odlepitelnú nálepku s dvoma rámčekmi,jeden s nápisom windows XY OEM Software a v druhom je product key a je obvykle modro-biela s kovovým pásikom vpleteným vo vláknach nálepky....