Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace androidu na předchozí verzi přes PC - Nefunkční displej

Zdravím, naskytl se mi takový problém. Na mém telefonu Samsung Galaxy J7 2017, mi praskl displej, telefon normálně fungoval dále, ale po cca půl roce jsem se rozhodl, že ho komplet vyměním. Objednal jsem nový, demontoval starý a po montáži nového se telefon nechce zapnout, nikde jsem nic neulomil, byl jsem velice opatrný a nedělal jsem to poprvé, tudíž jsem byl překvapen, že telefon nefunguje. Po zapojení telefonu do nabíječky zavrní, ale displej se nerozsvítí. Na internetu jsem se dočetl, že by mohl být problém v nejnovější verzi androidu. Nyní nastává hlavní otázka, jak telefon zresetovat do tovární podoby, aby tam byla první verze androidu, který byl před aktualizací, když telefon nezapnu? Je nato nějaký program do PC? Předem děkuji za odpovědi. :)

podla teba sa za A pri montazi displayu samovolne, bez opytania, sam od seba uprgadoval na novsiu verziu adroidu B pri montazi displayu si nieco pokazil a nenamontoval ho spravne
co je podla teba pravdepodobnejsie?

že se při montáži samovolně upradoval jsem nepsal, upgradoval se pravděpodobně když jsem ho ještě používal :) to za A. Za B jak jsem říkal, vyměnil jsem několik displejů a nikdy se mi toto nestalo, proto se obracím sem. :) Nicméně si mi vůbec nepomohl.