Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tarif: O₂ FREE 200 MB

Já jsem poradil jedné mojí známé tento Tarif: O₂ FREE 200 MB- Minuty a SMS neomezeně do všech sítí ,protože ona hodně prozvoní ale nakonec jsem našel takový háček v podobě informace " Extrémní spotřeba muže být účtována či služba pozastavena "co to znamená ::) pro ně -O2 Extrémní spotřeba !!!díky

To jsem kdysi dostal na rok zdarma, když jsem chtěl od O2 odejít. Nejdříve mi nechtěli dát nový a široce reklamovaný tarif, který ovšem nabízeli jenom novým zákazníkům a když jsem již měl podanou žádost o převod jinam, tak s velkou slávou mi jej nabídli, ovšem tarif mezitím dostal další volné minuty jako bonus, které mi zase nechtěli dát. Tak jsem se naštval a že s nimi nadobro končím a najednou nabídka, že mi dají tarif za 0 Kč a zdarma 1.000 minut měsíčně! S tím jsem souhlasil, ale pak přišla SMS, že mi dávají na rok 10.000 minut, což ale není 1.000 minut měsíčně, takže jsem to ověřoval na infolince a nakonec zjistili, že je to na rok 10.000 minut každý měsíc!! 8-)

Nevím, co je to napadlo, ale bylo to příjemné a celkem jsem si zvykl dlouze telefonovat. Rekord jsem měl něco přes 6.000 minut.

Sorry za OT. :-p