Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku na total war attila

Zdravím chci udělat upgrade pc už mám v pc novej procesor I7-8700 a jeste potřebuji grafiku měl jsem GTX 1070, chci koupit https://www.czc.cz/msi-geforce-rtx-2080-gaming-x-trio-8g-8gb-gddr6/243417/produkt pro hraní her v rozlišení 2560x1440 myslíte žen tahle karta nato bude stačit vpohodě? co jsem hrál total war attila tak v ROzlišení 2560x1440 to byli fpska mizerné zejména v bitvách strašně to pada,dám stouto kartou tu hru aspon na vysoké detaily? děkuji za odpověd.

Taky Zdravim.
- No, nejak me to prekvapuje ze mas tak nizké FPS. Osobne také pouzivam GTX@1070 a pod 50↔60FPS na 1440p nepadnu.

TiP ~ :i: Ve konfiguracni slozce, kterou najdes pod :
* Techto nastaveni muzes pozmenit vic, jako upresneni velikosti VRAM (pohledej po internete, jako treba zde) etc, ale osobne jen upresnuji Multi_Thread pro vyuziti vyce vlaken procesoru.

C:\Utilisateurs utilisateur\AppData\Roaming\Création créative\ Attila\

- Otevri soubor :

preferences.script.txt

- Najdi a pozmen (je to skoro nakonci) :

number_of_threads 0

- Za →

number_of_threads 12

PS: Ve hre mam spusteny [V-Sync] a zakrizkovanou polozku [Unlimited_Memory] pod nastavenim grafiky.
- Uz se mi stalo, ze mi pad FPS zpusobovali nekteré nainstalované adony ze "Steam Worshop", tak jestli nejaké mas, tak je dezaktivuj a zkus to znovu.
* Jinak hru bych silne doporucil mit nainstalovanou na rychlém disku SSD. JInak jsou kola , nasledujici dny a tah nepratele mozna az moc dlouhé ;-)