Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem virus nebo něco s PC?

Zdravím,od včerejška se potýkám s problémem že mi zničehonic na různých stránkách naskakují černé obdelníky.

PC se chová celkově jaksi divně. Včera se mi zničehonic zasekla klávesnice (nakonec vyřešeno),samovolně se mi spouští prohlížeč google chrome,apod.

Jedná se o vir nebo je něco špatně s komponenty?

https://ctrlv.cz/3oBa

PC sestava:

OS: Windows 7 Ultimate
Deska: MSI MS 7309
CPU: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.91 GHz
GPU: ATI Radeon X1950 GT
RAM: 4 GB (model neznám)

Děkuji za každou radu.

230 je ještě v pohodě. Já jednou léčil notes vietnamskému "velkopodnikateli" a MBAM tam našel kolem osmiset breberek. Trochu jsem byl při přijetí zakázky vyděšený, ale měl tam std engliš W7 (žádný rozsypaný čaj). A nutno zmínit, že nákazu tandem MBAM + AdvCleaner zpacifikoval dokonale - boot z pěti minut na 20 sekund, aplikace na klik. :-)

ja videl tak zasvineny OS, že ani nešiel spustiť MBAM, lebo celé okno prekrývalo vo fullscreene "mate v pc vir, zaplatte za tento uzasny antivirus, a zbavte sa hrozieb, ak antivirus zakupite este dnes, k antivirusu vam pribalime aj urýchlovač a čistič PC. zostáva 17 hodin 23 minut"... a aj ten MBAM okno sa vykreslovalo asi 2 riadky pixelov za minutu. štart toho laptopu trval dlhšie než preinštalácia OS, a stiahnutie driverov skrz 0.8Mbps Internet, a nasledne ich nainštalovanie a ešte aj aktualizovanie OS. Bežne hláška vytajte na PC svietila aj kolem 40 minut.

Jednalo sa o lenovo laptop, ktoreho tvar bol jak kdyby niekto s nim hral hokej... sa divim ze fungoval, teda az na 2 usb porty, bateriu, hdmi port, cd mechaniku, a polka klavesnice bola v stave ze si to musel mackat cwlou váhou, a pokaždé to praskalo jak kdyby niekto chrumal chipsy. A nesmel si laptop zatvoriť, inak by vypadol z pantu.

E: jak z pohladu sw tak hw to bola katastrofa