Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna pozadí buňky podle obsahu (Open Office Calc)

Zdravím,
řeším podmíněné formátování v Calcu.
Mám desítky řádků s rozbalovací roletkou, kde se vybere datum. A mě by dost usnadnilo práci, kdyby se buňka podbarvila, pokud bude datum vyšší než 5. den v měsíci (pro každý měsíc mám jiný list). Poradí někdo, jak to nastavit? Excel to umí bez problému, ale podmíněné formátování v Calcu funguje podle všeho jen pro čísla.

A ještě notička - několikrát se to řešilo na forum.openoffice.cz (google mi to vyjíždí), ale na tuto stránku mám Access Forbidden, tak prosím o pochopení.

Díky, F.

Open Office? :-? Len nedávno (po dlhej dobe) dali nejakú aktualizáciu - do tej doby stagnovali.
Používaj Libre Office (vývojári LO sú práve tí, ktorí odišli od OO!) - aktualizácie sú pravidelné, samotné LO (aj podľa iných údajov) sú na 98% kompatibilné s M$O (ale očakáva sa, že i v LO budú fungovať makrá tak, ako v M$O - pracuje sa na tom).