Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datový tarif bez závazku? Nějaké novinky?

Zdravím :) Nemám moc přehled, tak se zeptám Vás.. třeba někdo poradíte.
Momentálně využívám tarif 407 od sazkamobil.cz

Za 407,- měsíčně
Volání 0.90,- / min
SMS 0.90,- / kus
5GB DAT + dokup 500MB za 147,- (dokup je značně nevýhodný)

Spotřebu dat mám okolo těch 5GB..

Sháním do 500,- měsíčně co největší objem dat a bonusem nějaké výhodnější volání.. SMS skoro nevyužívám, .. Nejlépe bez závazku.

Objevilo se na trhu něco nového, co by bylo pro mě výhodnější než Sazkamobil?:)

Zeptej se mločíka97, ten má neomezený tarif a k tomu 300GB (ne, to není překlep) dat za nějaké 300,-
U nás bohužel takový operátor není.

Já mám paušál u Vodafonu za 525,- s dph, k tomu 1,5GB dat a neomezené volání a SMS do všech sítí.
Synovi jsem koupil k Vánocům kartu od Kaktusu za 100,- a přišli dvě s kreditem 100,- Cenově to výchází celkem dobře, ale zase nemáš neomezené volání do všech sítí.