Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhasínajúci monitor

Zdravím, mám problém s monitorom ASUS VZ229.
Na šedých plochách mi blikajú červené bodky a niekedy sa mi sám od seba zhasne a okamžite zapne, akokeby som odpojil HDMI kabel a hneď ho dal aj späť.
Vždy keď znova nabehne tak mi napíše v strede monitora že HDMI.
Za akúkoľvek radu budem vďačný.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Dobre, ale zabudol som tam dopísať, že mám pocit aj akokeby bol problém s napájaním, lebo to robí vždy keď sa mi pustí chladenie v chladničke v byte. a nemám ich zapojené jednou zástrčkou naraz ale vždy zhasne keď začne vrčať chladnička/lednice