Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HP ProLiant ML350 - stačí pro provoz World of Warcraft serveru?

Zdravím chlapy, hledám nějaký server pro známého který hledá pro účel založení World of Warcraft serveru.

Tak co říkáte na tenhle? Stačí pro začátek?

HP ProLian ML350

Funkční, vyčištěný, každý z disků nabídne 125MB/s a odezvu 7ms, u všech je stabilní rychlost i odezva, možnost upgradu až na 2x X5675, nákup jednoho CPU cca 800,- na Aliexpressu, po doplnění obou z toho bude hezká pracovní mašina s 12ti jádrama a 24vláknama co vytáhne v cinebenchci R15 cca 1500cb, podpora až 192GB RAM, součástí 4x FAN, 2x zdroj (jeden redundantní) a licence na Win server 08 R2 1-4cpu, ověřte si co kupujete, battlefield 1 na tom určitě hrát nejde, reklamace z důvodu neznalosti neakceptuji, záruka na odzkoušení, nahrán čistý win 10, všechny disky jsou samostatně v raidu0.

2x CPU, Intel Xeon E5506 a E5507, 8GB ECC DDR3 RAM (2x4GB), 2x 460W PSU, 8x 146GB SAS 10K, možnost RAIDu a další, více info poskytne strýček google

NEBO

Fujitsu Primergy TX100 S3

Plně funkční server na socketu 1155, umožňuje bezpečný, nepřetržitý provoz a ochranu dat, vyčištěn, přepastován, nová CMOS baterie, 4x SATA s funkcí RAID 0,1 a 10 (6x sata celkem), aktuálně v módu ahci, DVD-RW mechanika, 2x Ethernet 10/100/1000 Mb/s, 9x USB, 1x RS232, skvěle vyřešené chlazení jak MB tak HDD, je to server, tj. je o něco hlučnější než klasický PC, ovšem v tomto případě o opravdu málo, fany jsou vyměnitelné stejně jako CPU chladič, aktuálně se starají o airflow 2x 120mm 4pin fany a jeden na CPU chladiči, po doplnění například gtx 1050 se na něm dají s přehledem hrát veškeré tituly na FHD rozlišení a střední až vysoké detaily.

Systém : Win 10, vylepena licence na Windows Server 2008 R2
CPU : QuadCore Intel Xeon E3-1220, 3,10GHz, TurboBoost 3,40GHz
MB : Fujitsu D30009-A1
RAM : 8GB DDR3 10600E, podpora až 32GB
HDD : WD Blue 320GB
PSU : Fujitsu 250W, účinnost > 85%
GK : Ati Radeon HD 2400 Pro

Změna předmětu, původně: HP ProLiant ML350 (host)

Proliant ML350 už je pořádná vykopávka. Je to hlucne, obrovska spotreba.
Tohle jsme pouziuvali tak pred 10 lety.
Mas pravdu, hrat na tom nejde, protoze tam neni zadna herni grafika. Je to server. Docela na tom odcházely zdroje, ze dvou jsem pak skládal ve finále jeden funkční.