Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšenie HDD v PC

Dobrý deň, na mojom PC mám HDD len 500GB a z toho na hry cca 400 a ostatné je windows, mám to rozdelené C/D .Na D mám aj STEAM a keďže mám konečne nový internet, tak stahujem hry, a čo nevidím na D volné miesto 100GB.Ako dokážem navýšiť pameť aby som nemusel preinštalovať windows, stačí pripojiť HDD napr. 1TB a priradiť mu napr. E: ? V PC som laik, a popr. potom kebyže mám E: 1TB tak či by sa dal STEAM celý prehodiť na E (bez odinštalácie a inštalácie steamu), neviem či by pomohlo len kopírovanie, a ten disk bude len na hry a D zasa len filmy atd.Ďakujem

nemáš potřebu napsat, jak máš rozdělení na c: a d:
dnes se instaluje systémové c: na ssd, už jsou cenově přijatelné.
1tb disk se za chvíli zaplní taky, moc se nevyplatí, vem rovnou 2tb.
na klonování disků nějaký nástroj co to umí: třeba acronis true image, nebo jiné boot cd.

Jestli máš k dispozici 200€ a hlavně místo v PC skříni,tak si kup disky oba.Cena obou cca 170€-podle obchodu,k tomu ještě 2 datové SATA kablíky-délka podle potřeby a případnou rozdvojku na napájení,kdybys neměl už volný kabel od zdroje.SSD 500GB,na ten naklonuješ svůj systémový disk.A pak HDD 2TB na data,tj.hry a filmy.Pokud máš místo,ten svůj si pak můžeš nechat taky zapojený jako datový nebo koupit ještě 3,5" rámeček pro USB 3.0 a udělat si z něj přenosný USB disk.A hned máš celkem 3TB,tj.6x víc.