Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zesilovač

Zdravím pánové prosím vás potřebuji poradit jaký zesilovač koupit ke dvěma reprákům 10w 4ohm. Počítač to přes jacka nezvládá. Hrají ale děsně potichu. Tak počítám že to bude tím. Je to do práce takže nepotřebuji něco extra ty repráky jsou stejně vyráběné za totality :D

Pokud nejsi náročný, vyrabuj nějaký starý aktivní repro k PC a napoj to k tomu. Budeš potřebovat nějaký to nářadí, možná konektory a trochu šikovnosti.
Separátní zesilovač by vyšel zbytečně draho, pokud nejsi fajnšmekr a chceš to jen na poslech do práce.