Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdiel v kvalite foto.

Zdravím.
Ak z jedného záberu z foťáku urobím na fotopapier rovnakej značky fotografiu z tlačiarne s rozlišovacou schopnosťou 9600 dpi,
bude rozdiel vo vizuálnej kvalite ,medzi papierom 5760 dpi a 9600 dpi?

Ďakujem za odpoveď.
Vieš,ani to moc neriešim pretože mi pri tlači ukazuje v najlepšej kvalite 600 dpi.Takže len preto moja otázka.
No neviem aký ma potom zmysel uvádzať pri fotopapieri údaj "rozlíšenie - 5760 alebo - 9600 dpi.
Prajem všetko dobré.