Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí grafika

Dobrý den chtěl bych se zeptat pokud si koupim notebuk s i5 2000+ mohu k němu dokupit externi grafiku a vyplati se mi to?
Nebo jestli si mam koupit externi grafiku rx nebo gtx děkuji za odpovědi

Některé (spíš dražší) NB mají možnost "dokování", kdy v tom "doku" může být i grafika. Někdy se dá připojit externí přes USB-C. Takže musíš hledat NB, který to podporuje. Vyplatí se to, pokud tím vyděláš dost peněz ...