Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V boot menu není HDD jako boot možnost

Dobrý den,
se svým notebookem asus x55ln mám problémy již delší dobu - je celkově pomalý, nefunguje spolehlivě - wifi nechce se mu vypínat atp. Dnes se mi ne zapnul vůbec - pouze mohu vstoupit do BIOSu a v boot menu není HDD jako boot možnost. Jiný systém - W7 z DVD spustit nejde.... co mohu dělat? Odešel HDD? Předem děkuji za odpověď.

Pokud to má UEFI, nebootuje z HDD, ale z Boot Manager Windows … W7 z DVD těžko, muselo by být pro UEFI (s boot managerem). Nejspíš tam byl W8.1. Musel bys nastavit CSM a vypnout Secure Boot, pokud to jde (většinou ne).