Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekrmte trolly!

Musím upozornit, že se na Poradně vyskytují nechtění tvorové, kteří potřebují hýčkat své ego. Nelze je eliminovat, neb dokážou za deset minut změnit svou IP stokrát. Prosím: neodpovídejte, neptejte se jich, ignorujte je. Založím malý seznam (připojte, máte-li podezření):

forestek
kozakl

Já jsem to možná specifikoval trochu nešťastně. Jde hlavně o trolly, kteří se nedají vyhodit. Jak už jsem psal výše, sociopat "forestek" je např. schopen změnit IP stokrát za hoďku. Furt tu leze, i když ho tu nikdo nechce. Eliminovat takovéhoto "ne zcela člověka" je pak nad síly serveru a jeho správců. Proto prosím o ignorování těchto trollů. Mazání nech na nás ;-).