Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung A7 - nefunguje odemknutí obličejem

Ahoj,
koupil jsem Samsung A7, všechno nastavil ale jakmile vytvořím jakýkoliv účet, okamžitě přestane fungovat odemknutí obličejem. Neboli - nesmí být vytvořen žádný účet aby odemknutí obličejem fungovalo. Po odstranění účtu ihned odemknutí obličejem funguje.
Nějaké nápady? Děkuji

Mám skúsenosť s iným Samsungom a Exchangom, a funguje to.

Ale nejaká suvislost s Exchangom tam môže byť. Spolu s účtom sa ti tam nainštaluje správca zariadenia, a je možné že tam aplikuje nejakú bezpečnostnú politiku spojenú s Exchangom účtom. Okolo týchto nastavení by som to ešte skontroloval.