Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmena kontrastu monitoru pri hrani

Kdyz hraju (World of Tanks), tak mi pri hrani jako kdyby klesal kontrast na monitoru. Hlavne je to viditelne pri prepnuti z hry do desktopu a nazpatek. Nedeje se to okamzite a pravidelne, ale treba par sekund po prepnuti.
Je to nejaka vlastnost ovladacu nebo co?

Win7 x64, Radeon HD5830, 27" IPS LCD

u ati to byla vlastnost, jejich ovladače měnily gammu, což může vypadat jako kontrast.
měl jsem za to, že to jejich uživatelům nevadí a jsou léta zvyklí.
hry nehraju, tak jsem si toho všímal jednorázově po přihlášení do windows. ale že to dělá i přepínání 2d-3d, to koukám.
nemá ten monitor nějaké barevné "vychytralé" režimy?