Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno IntelliJ Idea - Problém se zadáváním

System.out.print(" Ahojte :) ");
Měl bych dotaz, setkal se už někdo s tím v IntelliJ že mu nejdou klasické znaky zadávat apod.? Myslím tím třeba : {}, [], .. :-/ Mě jde pouze jedna strana například : } a druhá už ne, což je blbý páč kdyby šla aspoň ta první tak tu druhou IntelliJ sám nahodí. :-( a takto to mám s většinou znaků.. dále třeba (&&, ##..)
Je to zvláštní tak by mě zajímalo zda-li někdo z Vás neměl podobný problém a popřípadě jak jej vyřešil? :-) Snad jsem to podal nějak srozumitelně :-D
Díky všem předem za rady a tipy :-)

Pokud by někdo měl v budoucnu problém přidávám řešení :) : V adresáři IntelliJ bin/idea.properties , na konec stačí přidat actionSystem.force.alt.gr=true
:-) Takový topic sice o žádné odpovědi, ale řešení se stejně našlo :-)