Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Online emailový klient s podporou HTML

Ahoj,

hledám nějakého "nejlépe" online emailového klienta s podporou HTML. Potřebuji nastavit pravidla pro příchozí email, viz, přijde email s textem XXX, a email odpoví podle pravidle s emailem, který bude v HTML.

Máte někdo zkušenosti s podobným klientem? Hledal jsem, ale marně... A když bude v češtině, zlobit se nebudu :D

Ahoj nevím přesně co chceš online e-mail klient třeba pro sezam je na portálu seznam pro gmail na portálu google. Pokud chceš e.mail s vlastní doménou můžeš jí za pomocí mx záznamů směrovat na seznam zdarma ale jak říkám nevíš co konkrétně chceš něco jako outlook nebo thunderbird online neexistuje.